Serwisowanie VW Wawa, gdzie polecacie?

Znasz dobry warsztat? Poleć go!

Serwisowanie VW Wawa, gdzie polecacie?

Postprzez Mister_lova » N sie 22, 2010 7:41 pm

Witam, kupiłem w maju nowego golfa a z racji tego, że nie jeździłem wczesniej VW zastanawiam się, gdzei najlepiej jest go serwisować (fachowo ale przy w miare rozsadnej cenie). Mieszkam w Warszawie i zalezy mi żeby serwis był raczej na miejscu a nie gdzeis pod miastem. Czy ktoś może mi coś polecić?
Mister_lova

Postprzez gingerek » Pn sie 23, 2010 10:03 pm

wiesz ciezko tak jednoznacznie powiedziec, bo rozne sa wymagania. Ja osobiscie radzilbym ci popytac znajomych albo poczytac w necie cos na temat serwisu. wolalbys w ASO czy nie jest to konieczne?
gingerek

Postprzez theurge » Wt sie 24, 2010 9:40 am

Ja tez dołączam się do prośby, szukam sensownego warsztatu w wawie lub okolicach dla znajomej z pracy. Ceny w aso sa, jakby na to nie patrzec, z kosmosu :(
theurge

Postprzez Mister_lova » Wt sie 24, 2010 8:44 pm

No wlasnie zastanawiam się cały czas. Wiem, że w ASO jest generalnie lepiej auta serwisować, ale cenowo mnie to trochę przeraża
Mister_lova

Postprzez Tiger » Śr sie 25, 2010 11:27 pm

Jedno Aso drugiemu nie rowne wiec nie mozna tak na to patrzec. Jesli chodzi o wawe to z reka na sercu moge polecic ci VW Zasade. Aso nie jest u nich masakrycznie drogie (wiem, bo sprawdzałem) i fajnie mozna sie z nimi dogadac. No i poza wawe nie musialbyć się ruszać
Tiger

Postprzez mikele » Śr gru 29, 2010 4:07 pm

ASO są różne dlatego lepiej jest poczytać w necie opinie, zanim się zacznie serwisować auto. Ja ze swoim polo i golfem jeżdże do zasady na grochowska, duzy, znany serwis, przy salonie vw. Swoja droga zauwazylem, ze coraz wiecej ludiz korzysta z ASO, głownie przez to, że latwiej pozniej sprzedać auto na dobrych warunkach
mikele

Volvo - dane techniczne w portalu DaneTech.pl znajdziecie Państwo parametry techniczne samochodów różnych marek.

Volvo - Dane Techniczne

Powrót do Warsztaty samochodowe