Duzy problem z golfem naprawiac czy nie naprawiac

Znasz dobry warsztat? Poleć go!

Duzy problem z golfem naprawiac czy nie naprawiac

Postprzez VR6FST » Pn wrz 13, 2010 8:11 pm

Posiadam golfa GTI wersja wydana na 20 lecie gti. Niestety mialem stluczke z drzewem. Nie mam kogo sie poradzic wiec pytam sie na forum ile moze mnie wynies jego naprawa i czy wogle sie oplaca go robic. Moim zdaniem chyba warto bo w Polsce ciezko dostac take samochod w dobrym stanie. Cala sila uderzenia skupila sie na kole bo to kolem mozna powiedziec uderzylem w drzewo. Uszkodzona napewno jest poloska, wachacz, kolo, drzwi cofniete do tylu, blotnik wgnieciony, szyba przednia wybita ciezka opcja... troche roboty jest i troche pieniedzy na nia tez trzeba wydac. Tyle ze niewiadomo czy nie jest uszkodzone cos jeszcze o czym niewiem co moze podniesc koszty naprawy. Wiec chialem zeby ktos kto sie zna doradzil mi co mam zrobic. czy sprzedac w stanie jakim jest czy jednak ryzykowac i go robic. Moze ktos zna jakies dobre i tanie warsztaty w Zielonej górze. Prosze o pomoc. Trzeba jakos uratowac golfika
VR6FST

Inne marki grupy Volkswagen: dane techniczne Audi A1,A3,A6,A8 a także SUVów tej marki. Parametry techniczne, spalanie wszystkich modeli Audi

Dane techniczne Audi

Powrót do Warsztaty samochodowe