Spoilery do VW GOLF II i III TUNING

Modyfikacje wyglądu samochodów VW

Co sądzisz o cenach jakie oferujemy?

Ankieta wygasła Wt lis 17, 2009 10:24 pm

1. Za tanio... Dziwnie tanio...
0
Brak głosów
2. Cena w normie
0
Brak głosów
3. Cena za wysoka. Odrzuca mnie
0
Brak głosów
4. Mi odpowiada. Zrobiłem u was zakupy.
0
Brak głosów
5. Nie mam zdania.
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

Spoilery do VW GOLF II i III TUNING

Postprzez Auto_Tuning_Spoilery » So sty 24, 2009 4:45 pm

Witamy wszystkich miłośników marki VW GOLF !!!

Firma <b>AlleDetal</b> zajmuje się <u>produkcją spoilerów</u> do samochodów osobowych, produkcja innych elementów z tworzyw sztucznych jak płyty, dinozaury naturalnych wymiarów i wiele innych.

Firma AlleDetal w oparciu o opinie od klientów stworzyła ofertę przystępną dla każdego pod względem wzoru spojlera, a także atrakcyjnej jego ceny. Zderzaki wykonujemy z wysokiej jakości laminatu (skład: żywica plus żelkot, mata szklana). AlleDetal powstało w tym roku, jednak firma istniała pod nazwą Pro-Det przez kilka lat. Zapotrzebowanie na zmianę nazwy wynikło z chęci rozbudowania działalności firmy o kilka branż, co sukcesywnie staramy się robić.

najdet@wp.pl
tel. 507236426

Link do naszej oferty ze zdjęciami i cennikiem
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... d=11984740

Oferta:

1. Spoilery:
Honda civic, mazda 323, fiat uno, bmw, opel calibra, golf 2,3 progi uniwersalne, blenda i wiele innych

2. Ozdoby ogrodowe:
dinozaury naturalnych wymiarów

3. Inne produkty z tworzyw sztucznych.

Życzymy zadowolenia z oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do kontaktu z nami :)
Auto_Tuning_Spoilery

Polecamy portal motoryzacyjny DaneTech.pl. W dziale BMW - dane techniczne sprawdzicie istotne parametry aut tej niemieckiej marki

BMW

Powrót do Tuning wizualny