Świecąca kontrolka check.

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

Świecąca kontrolka check.

Postprzez mzielinska66 » Śr mar 17, 2010 4:38 pm

Witam
Mam golfa IV 2.0 benzyna rocznik 2000, a problem jest taki, że świeci mi się kontrolka silnika(taka pomarańczowa z piorunkiem) przy czym silnik pracuje nierówno i go szarpie na wolnych obrotach i przy zwalnianiu czy to na biegu czy na tzw.luzie.Oprócz tego spalił mi , o zgrozo, po moich obliczeniach 17l/100km. Co może być tego przyczyną, bo kompletnie się na tym nie znam?Jestem już umówiona do mechanika, ale nie chciałabym żeby skasował mnie nie wiadomo za co, a usterka może być całkiem nie duża, gdyż jak pisałam nie znam się na tym.
Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.
mzielinska66

Postprzez 1Zepsuty » Cz mar 18, 2010 11:02 pm

pierwsze podejście to diagnostyka komputerem- krzyczy ta kontrolka ze coś go bardzo boli ze ma jakiś błąd... a co moze byc przyczyną... wiele żeczy zwiazanych z układem wtreyskowym bądz elektronicznym bądź wysokim napięciem....
1Zepsuty

Postprzez rabarbara27 » Pt sie 06, 2010 12:46 pm

Takie objawy są jak jest sonda lambda padnięta.
rabarbara27

Dane Techniczne BMW - rzetelny portal motoryzacyjny dla poszukujących istotnych informacji na temat poszczególnych modeli samochodów marki BMW

Dane techniczne BMW

Powrót do Problemy techniczne, naprawy