vw golf 3

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

vw golf 3

Postprzez bieniolubo23com » Pt mar 27, 2015 7:55 pm

Witam wszystkich użytkowników vw golf 3.Mam problem z moim golfikem 1.8 benzyna+gaz 90kM.Mam nadzieje,że ktoś z mi pomorze.Mianowicie chodzi mi oto,że jadąc z różną prędkością tzn.od 20do120km/h obrotomierz czasami zaczyna wariować pokazując różne obroty,co przekłada się na delikatne odczucia tarpnięć w czasie jazdy,czasami jest dobrze i obrotomierz pokazuje normalną prace.Dodam,że czy chodzi na bęzynie czy na gazie to pokazuje tak samo.Nie wiem co sie z nim dzieje.Jakieś pół roku temu wymieniłem silnik krokowy.POMOCY.Pozdrawiam.Marcin.
bieniolubo23com

Interesują Cię samochody innych marek? Szukasz danych technicznych aut francuskich, niemieckich i włoskich? Wejdź na DaneTech.pl i sprawdź parametry pojazdów różnych marek

Powrót do Problemy techniczne, naprawy