VW Golf 2 problem z odpalaniem

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

VW Golf 2 problem z odpalaniem

Postprzez jacor95 » Śr sty 21, 2015 6:24 pm

Witam. Dziś rano pojawił się u mnie problem z odpaleniem golfa 2 1.6 benzyna/gaz na gaźniku. Auto kręci ale nie odpala, przeczyściłem styki w kopułce, lecz to nic nie pomogło. Dodam, że golf jest w idealnym stanie, zawsze było w nim wszystko robione na czas i dokładnie. Po kilku próbach uruchomienia na rozrusznik wziąłem go na hol, po chwili odpalil, lecz obroty były nie równe, po kilku sekundach sie ustatkowały, ale przy gwałtownym wciśnięciu padała gazu przerywa, a następnie wkręci się na obroty. Przełączyłem go na benzyne, jak się rozgrzał to odpalał bez problemu, zobaczę co będzie rano. Co może być tego przyczyną?? Proszę o pilną poradę.
jacor95

W portalu motoryzacyjnym DaneTech.pl znajdziecie również samochody Opel - dane techniczne popularnych i mniej znanych modeli tej niemieckiej marki, spalanie, osiągi i wymiary nadwozia tych aut

Opel

Powrót do Problemy techniczne, naprawy