świece zpł. w golfieI

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

świece zpł. w golfieI

Postprzez zibi » Cz sty 26, 2012 7:15 pm

witam wszystkich! może mi ktoś pomoże w problemie ze świecami w golfieI 1100cm.a więc jest tak,zakładam nowe,odpalam wszystko okey po przejechaniu około 50km.też okey.przy nastepnym odpaleniu zapala ale już tylko na 3 cylindry znowu przejade z 50km.odpalam to samo chodzi na 3 lub 2 cylindrach silnik pracuje nierówno, odkręcam wszystkie świece i 2 znich są czarne tak jakby nie paliły sa mokre!patrząc od przodu na silnik to jest 2 i 3 swieca czarna.1 i 4 w porzo.Zmieniam na nowe tak samo jak wyżej napisałem,praewody wysokiego napięcia zmienione,kopułka rożdzielacza nowa,przerywacz zapł.nowy,acha jak zaminię świece np.1 wkrece w 2 cylinder 4 wkręce a 3 cylinder,chwilowo dobrze po przejechaniu kilku km.to samo.może to starość? bo jest z 1983r.Ale do niedawna było wszystko okey! jesli ktoś forumowiczów mógłby mi pomóc będe bardzo wdzięczny z góry dziękuje!!!
zibi

Re: świece zpł. w golfieI

Postprzez rekin » Pn gru 17, 2012 8:51 pm

daj świece i przewody NGK nowe
rekin

Inne marki grupy Volkswagen: dane techniczne Audi A1,A3,A6,A8 a także SUVów tej marki. Parametry techniczne, spalanie wszystkich modeli Audi

Dane techniczne Audi

Powrót do Problemy techniczne, naprawy