Problem z esp w golfie 5

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

Problem z esp w golfie 5

Postprzez andend » Pt cze 24, 2016 10:25 pm

Witam,jestem świeżym uczestnikiem tego forum i równie świeżym właścicielem golfa 1.9 tdi z 2006 roku. Problem z jakim zwracam się do forumowiczów polega na tym, że w momencie uruchamiania samochodu nie zapala się kontrolka esp i nie pali się wcale. Nie reaguje również przycisk esp na konsoli. Mechanicy podpieli samochód pod komputer , podali mi 3 błędy 01435, 00778, 01423 skasowali i powiedzieli,że przyczyn może być cała masa. Dodatkowo zauważyłem, że resetuje się zegar po każdym wyłączeniu silnika. Proszę o jakieś sugestie co do przyczyn bo nie wiem od czego zacząć. Poza tym samochód zachowuje się wspaniale. Pozdrawiam
andend

Re: Problem z esp w golfie 5

Postprzez Sawanavinio » Pn cze 27, 2016 12:46 pm

Wszystko wskazuje na moje oko na problem z elektryką, bo radio najczęściej resetuje się z takiego powodu. To może wybierz się do porządnych specjalistów.

Szukasz rzetelnego portalu motoryzacyjnego publikującego szczegółowe dane techniczne samochodów osobowych? Wejdź pod adres DaneTech.pl i sprawdź parametry samochodów m.in. Fiat, Renault, Audi i auta wielu innych popularnych marek

Dane Techniczne aut

Powrót do Problemy techniczne, naprawy