kontrolka silnika pomocy!!

Masz problem z samochodem, coś niedomaga? To miejsce, gdzie możesz o tym napisać. Problemy z silnikami benzynowymi, diesla TDI, elektryka, wyposażenie. W tym dziale poruszamy wszystkie tematy związane z naprawą VW Golfa I, II, III, IV, V, VI

kontrolka silnika pomocy!!

Postprzez robert » Cz lut 16, 2012 7:47 pm

witam jestem posiadaczem auta marki vw golf 4 1.6 16v mam problem z kontrolka silnika ktora zapalila sie po jakis 3 tygodniach urzytkowania,wiec udalem sie do mechanika po diagnostyce wykazalo egr valve,doradzono mi zeby nie wymieniac tej czesci tylko wyczyscic tak tez zrobilem,zgasla kotrolka i bylo ok ale po paru dniach znowu sie zapalila,wrocilem do mechanika i powiedzial mi ze trzeba wyczyscic jakies rurki czy weze doprowadzone do egr valve,po wyczyszczeniu znowu kontrolka silnika zgasla ale na pare dni,kiedy wrocilem do mechanika powiedzial ze egr valve trzeba wymienic,po wymianie na nowy orginalny egr w dalszym ciagu kontrolka sie pali a diagnostyka pokazuje egr valve problem mimo tego ze jest nowy,silnik pracuje bez zarzutow na poczatku troche mu falowaly obroty ale teraz jest ok,mechanik skierowal mnie do serwisu volkswagena ale wiem ze to jest bardzo kosztowne dlatego bardzo prosze o pomoc,z gory dziekuje.
robert

Motoryzacjyjny portal DaneTech.pl: Dane techniczne - Opel, marka należąca do GM. Sprawdź parametry Opla Astry, Corsy, Insigni i innych modeli

Dane techczne Opel

Powrót do Problemy techniczne, naprawy